Security-Zone

Server San Andreas

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

plangere Endz0rw0w

In jos 
AutorMesaj
Massacre

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 24

MesajSubiect: plangere Endz0rw0w   Sam Apr 25, 2009 10:22 pm

Numele meu:[TNT]masacre
Numele adminului reclamat:Endz0rw0w
Descriere: deci..totul a inceput cand acest admin endz0rw0w l-a bagat pe KjAdY(recrutul meu) in yakuza..i-am zis pe /w scoate-l pe KjAdY pt ca este NG..nu mi-a raspuns..i-am mai zis o data..in tot acest timp KjAdY imi zicea pe /w ca l-a bagat endz0rw0w in ykz si nu vrea sa il mai scoata..apoi dak i-am zis ca ii zic lui Mr_Pink l-a scos pe KjAdY din ykz si mi-a dat warn..reason:amenintare admin..apoi mi-am dat seama ca e cu /tv pe mn si i-am mai zis odata ca vb cu Mr_Pink despre atitudinea lui..si mi-a mai dat un warn si am luat ban Neutral..
Dovada: http://img412.imageshack.us/gal.php?g=samp189.png

P.S:Mr_Pink dak am gresit cu ceva aici pls spune-mi..yo nu inteleg de ce s-a bagat peste recrutul meu cand acesta facuse si cerere pt ng..doar ca era civil pt ca nu putea da /quitjob..mai trebuia sa astepte o ora..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
dArkys

Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 20/04/2009

MesajSubiect: Re: plangere Endz0rw0w   Sam Apr 25, 2009 10:33 pm

Massacre a scris:
Numele meu:[TNT]masacre
Numele adminului reclamat:Endz0rw0w
Descriere: deci..totul a inceput cand acest admin endz0rw0w l-a bagat pe KjAdY(recrutul meu) in yakuza..i-am zis pe /w scoate-l pe KjAdY pt ca este NG..nu mi-a raspuns..i-am mai zis o data..in tot acest timp KjAdY imi zicea pe /w ca l-a bagat endz0rw0w in ykz si nu vrea sa il mai scoata..apoi dak i-am zis ca ii zic lui Mr_Pink l-a scos pe KjAdY din ykz si mi-a dat warn..reason:amenintare admin..apoi mi-am dat seama ca e cu /tv pe mn si i-am mai zis odata ca vb cu Mr_Pink despre atitudinea lui..si mi-a mai dat un warn si am luat ban Neutral..
Dovada: http://img412.imageshack.us/gal.php?g=samp189.png

P.S:Mr_Pink dak am gresit cu ceva aici pls spune-mi..yo nu inteleg de ce s-a bagat peste recrutul meu cand acesta facuse si cerere pt ng..doar ca era civil pt ca nu putea da /quitjob..mai trebuia sa astepte o ora..

Astep parerea lui , daca nu Lider scos + Admin scos.
Sus In jos
eNdz0rw0w

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 24/04/2009

MesajSubiect: Re: plangere Endz0rw0w   Sam Apr 25, 2009 10:40 pm

Frate cum sa intamplat , Deci am gresit id-ul Si am crezut cai alcineva si ma bateai la cap

Tiam zis termino tu ma tot amenintai tiam dat un warn si ai luat ban nustiu de unde mai aveai 2

PS : Banu a fost scos altadata sa nu mai sari asa la admini.
Sus In jos
Massacre

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: plangere Endz0rw0w   Sam Apr 25, 2009 10:43 pm

eNdz0rw0w a scris:
Frate cum sa intamplat , Deci am gresit id-ul Si am crezut cai alcineva si ma bateai la cap

Tiam zis termino tu ma tot amenintai tiam dat un warn si ai luat ban nustiu de unde mai aveai 2

PS : Banu a fost scos altadata sa nu mai sari asa la admini.
eu te-am amenintat???cand asta..ti-am zis: Frate vrei sa ne certam?..apoi u ai zis ca KjAdY e YKZ..apoi dupa ce te-am rugat de vreo 3-4 ori sa il scoti ti-am zis ca vorbesc cu Mr_Pink..SS-urile acelea nu sunt destul de clare??unde te-am amenintat..si dak ai gresit id-u dc imi zicea KjAdY pe /w ca nu vrei sa il scoti din YKZ???si dc mi-am zis pe /w ca el e YKZ..hai sa fim seriosi..astept decizia lui Mr_Pink..Neutral

P.S:vrei sa iti dovedesc ca mi-ai dat 2 warnuri la interval de 1 min sau 2???uita-te la ss-uri dak nu ma crezi..
Sus In jos
dArkys

Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 20/04/2009

MesajSubiect: Re: plangere Endz0rw0w   Mar Apr 28, 2009 9:34 pm

endzorw0w - ban permanent.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: plangere Endz0rw0w   

Sus In jos